Üsküdar Kirazlıtepe ve Ferah Mahalleleri'nde dönüşüm başlıyor!

Konu, 'Kentsel Dönüşüm' kısmında Uzman tarafından paylaşıldı.

 1. Uzman

  Uzman Üye

  İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Kirazlıtepe ve Ferah Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi Teknik Danışmanlık Hizmet Alımı İşi ihalesi bugün saat 11:00'da yapılacak.

  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Üsküdar'ın 16 mahallesini kapsayan dev kentsel dönüşüm projesi için çalışmalarını hızlandırdı.

  30 yıldır beklenen kentsel dönüşüm ile birlikte evlerin değerinin 3-4 kat artış göstermesi hedefleniyor. Bu artışla hak sahibi vatandaşlar hiçbir şekilde mağdur edilmemiş olunacak.

  TOKİ, Üsküdar Kirazlıtepe ve Ferah Mahalleleri'nde vatandaşları bilgilendirmek için kentsle dönüşüm ofisleri kuracak. Bu sayede dönüşüm süreci halkla diyalog içerisinde yürütülecek.

  İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Kirazlıtepe ve Ferah Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi Teknik Danışmanlık Hizmet Alımı İşi ihalesi bugün saat 11:00'da gerçekleştirilecek.

  İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Kirazlıtepe ve Ferah Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi Teknik Danışmanlık Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek;
   
 2. Kirazlı manzara açısından çok acaip bir yer, doğru bir şekilde dönüşmesini umarım, çok enteresan projeler çıkabilir.
   
 3. Berat

  Berat Aktif Üye

  Ağırlıklı Karadenizli Ailelerin yaşadığı bir yer, yüksek olması ve köprüye yakın olması büyük avantaj. Güzel projeler gelebilir ama ben m2 si 10.000 TL den aşağı satılabileceğine ihtimal vermiyorum.
   
 4. Mert

  Mert Yönetici

  M2si 10.000 liradan kentsel dönüşüm mü olur, ne anladım ben bu işten. yine rantsal dönüşüm olacak gibi görünüyor.
   
  osiris666 bunu beğendi.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş