Sen yoksan bir eksiğiz - mutlulugunadresi.org

Konu, 'Sosyal Paylaşım & Ücretsiz Sahiplendirme' kısmında malkara lordu tarafından paylaşıldı.

1. malkara lordu

malkara lordu Daimi Üye

öncelikle admin ve yönetime böyle bir sekme açtıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
    çoğu zaman yaşadığımız hayatın hızından , iş stresinden ve kendi sosyo ekonomik sorunlarımız yüzünden etrafımızdaki ihtiyaç sahiplerini farkedemeyebiliyoruz. sözü fazla uzatmadan bir anımı anlatacağım. kızımın 1. yaş gününü kutlamak istiyor eşim ile neler yapabileceğimize bakıyorduk , o arada tesadüfen abdullah özkan isimli genç ve yardımsever bir kardeşimiz ile tanıştım , bana kurduğu dernekten ve faliyetlerinden bahsetti. ilk etapta şüpheci bir yaklaşım sergiledim malum ülkemizde insani duyguları sömürmekte üstüne olmayan yeteneklere sahip kişiler ve kurumlar oldukça fazla. neyse eşim ile görüşüp ufaklığın doğum günü organizasyonu için biriktirdiğimiz para ile abdullah arkadaşımızın organize ettiği bir parti yapmaya karar verdik. bu partide dernek down sendromlu , otistik , lösemi hastası ve yetim çocukları getirecek, kendi kızım arka planda olacak şekilde o günümüzü onların mutlu olmasına ayıracaktık . öylede oldu , hayatımda hissettiğim çok ilginç huzur hissiyatlarından birini yaşamıştım. kızımız için biriktirdiğimiz tutarın tek kuruşunu kızım için harcamamış ama mekandaki o çocuklara hediyelerini dağıtırken neredeyse ağlamaklı olmuştum ama sevinçten.
    daha sonra sürekli iletişim halinde oldum etrafımda yada duyduğum sağlık sorunu yaşayan ama parası olmayan , kimsesi olmayan herkesi elimden geldiğinde bu arkadaşlar ile buluşturdum , onlarda kendilerine sponsor olan hastanelerde ücretsiz bir şekilde canla başla uğraş verdiler sağolsunlar. Bu süreçte tek üzüntüm kızımın doğum gününe yatalak halde gelen lösemi hastası küçük mehmet kardeşimizi kaybetmiş olmaktı allah rahmet eylesin .İşin özü hepinizi bu güzel insanları tanımaya davet ediyorum kim bilir belkide madalyonun diğer tarafı hayatımızı değiştirir.

sürçü lisan ettiysek affola

abdullah özkan - kurucu - 533 659 01 56

http://www.mutlulugunadresi.org/

osiris666 ve Admin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş