İstanbul Beylikdüzü ve Esenyurttan Daire alınır mı?

Konu, 'Konut' kısmında Ahmet92 tarafından paylaşıldı.

?

Yatirim yapimi

1. Evet

oy sayısı 18
    100.0%
  2. Hayir

oy sayısı 0
    0.0%
  1. Ahmet92

Ahmet92 Yeni Üye

Merhaba Arkadaslar,

Benim bi sorum olacakdi , Ben 27 yasindayim ve Almanyadan geliyorum. Istanbulda daireler bakdim ve Bana baya uygun geldi beylikdüzünde ve Esenyurtda fiyatlar. Benim 100.000 Euro birikmis param var burda. Ben oralarda 6 yada 7 Daire alsam deyermi? 15 senelik yatirim yapmak istiyorum ve daireleri kiraya vermek istiyorum. Almanyada bu paraya 1 daire bile alamam benim oturdum Sehir 14.000 kisilik yer ama daire fiyatlari 200.000 eurodan basliyor.
    Sizce bu yatirim degermi yada para yakmis olurumu? Istanbulda dairelere bakacak birileri var ordan sorun cikmas

2. Admin

Admin Admin Yetkili Kişi

İstanbul şu dönemde bedava sayılır, fiyatlar reel değil ve yükselecek, ne alabiliyorsanız alın derim

3. ŞÜKRÜB

ŞÜKRÜB Yeni Üye

İstanbul gibi bir metropol olması gereken değerin altında seyrediyor son bir yıldır. Sayın admine katılıyorum ne alabiliyorsanız alın bence de

4. ersay

ersay Yeni Üye

100.000 € ya on tane daire peşin olarak alamazsınız. 100.000 € yu verip bir miktarda vadeli ya da borçlanarak alabilirsiniz

5. BillurA

BillurA Yeni Üye

Beylikdüzü’nde metrekaresi 3000 3500 liralara daire var bu fiyatlar bu dairelerin maliyeti bile değil bugün yapmak isteseler bu fiyatlara mal edemezler alabildiğiniz kadar almanızı öneririm

6. AYCANK

AYCANK Daimi Üye

İstanbul bence de tam bir fırsat dönemini yaşıyor alım için doğru dönem zaten gayrimenkul yatırımı da bana göre böyle dönemlerde yapılır. Çok doğru bir yatırım yapmış olursunuz

7. dost

dost Yeni Üye

8. SUKRANI

SUKRANI Yeni Üye

Bu başlığı iyice okuyun

9. M.YıldırımK

M.YıldırımK Yeni Üye

10. KERİMÖ

KERİMÖ Yeni Üye

Bahçeşehir ve esenyurt taraflarına da bakmanızı öneririm 3000 TL ya da 3000 4000 bandında alacağınız her şey fırsattır

11. mustafagüleroğlu

mustafagüleroğlu Yeni Üye

İstanbul’u bir daha bu fiyatlarla yakalayamayacağızı düşünüyorum bence yaşınızda çok genç sizin için mükemmel bir yatırım fırsatı

12. Suatsari

Suatsari Daimi Üye

Abi nasıl uğraşacaksın 10-15 kiracı ile yahu, bir de yurtdışındasın. Aidatı ödemezler, kirayı ödemezler zor senin işin. Ben senin yerinde olsak kurumsal kiracılı dükkan bakarım, 5-10 yıl kontratlı oh mis gibi.

13. kimya

kimya Daimi Üye

Sadece kira gibi düşünmeyelim, evlerin prim potansiyeli kira değerlerini katlayıp geçer, ben hala çok mantıklı bir yatırım olacağını düşünüyorum

14. yamansoy

yamansoy Yeni Üye

Tabiki alınır, araplar deli gibi hücum etmiş bu bölgelere, talep olan yerde fiyat artar, bir de bu bölgeler planlı gelişen bölgeler, altyapısı düzgün, toplu ulaşım sorunu yok, kanal istanbul da yapılırsa buralar uçar benden söylemesi

15. rauf

rauf Yeni Üye

Gayrimenkul yatırımı hayatta yapılabilecek en doğru yatırımdır, ne alabiliyorsanız alın, hayırlı olsun.

16. Ahmet92

Ahmet92 Yeni Üye

Sagolun Arkadaslar Cevaplara,

Sizce 1 Aya kadar bekliyip ozm mi alsam yada simdiden gidip alsam¿
    Burdan bi 50.000 bin Euro Kredi cekip birasda yatirim yapmak icin ne düsüniyorsunuz, buradeki faizler baya düsük 1.8 senelik.
    Benim Istanbulda tanidiklarim var Dairelere bakabilcek orda sorun Yok.

Hepinize tesekürler ediyorum

KEMALA bunu beğendi.
  17. üngür

üngür Yeni Üye

Alabildiğin kadar al Hocam, dönem döviz kazanıp tl harcama dönemi

18. aydınol

aydınol Yeni Üye

Kredi faizleri de çok uygunmuş, iyi bir pazarlıkla çok iyi fırsatlar yakalanabilir

19. şebnemeriş

şebnemeriş Daimi Üye

Forumda ciddi bu işi yapan profesyonel arkadaşlar var, onlar da yardımcı olur istersen

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş