Didim Altınkum'da Yatırım

Konu, 'Gayrimenkul Tezleri & Makaleler & Fikirler' kısmında Altinkumsahilemlak tarafından paylaşıldı.

?

Didim Altınkum için En iyi yatırım aracı nedir?

 1. arsa, arazi

  oy sayısı 5
  50.0%
 2. konut

  oy sayısı 1
  10.0%
 3. al-sat

  oy sayısı 3
  30.0%
 4. inşaat

  oy sayısı 0
  0.0%
 5. turizm

  oy sayısı 1
  10.0%
 1. Altinkumsahilemlak

  Altinkumsahilemlak Daimi Üye

  Didim Yatırım Fırsatları

  Didim yatırım fırsatları ile göz doldurmaya devam eden nadide bir turistik beldemiz.Kazıklı, Bozseki, Balova, Seyrantepe büyük atılım içinde ilerlemektedir. Yıllardır Didim ve Altınkum’dan sonra anılan Kazıklı koyu, Seyrantepe ve Bozseki yeni Altınkum ve Akbük olmak için ilerlemektedir. Muğla ilçesi Milasa bağlı Kazıklı Köyü; Kazıklı Port projesi ile değerini bulmaya ve yeniden yapılanmaya başladı. Eski köy evlerin yıkılıp yerlerine aslına uygun yeni butik otel ve butik pansiyonlar yapılıyor ve restore edilerek yeni konutlar şahane taş evlere dönüşüyor. Bir yandan da Seyrantepe, Bozseki, Balova alt yapı eksiklerini tamamlarken bir yandan da yeni Özel Hastahane projesi de bölgeye destek vermekte .


  Bozseki, Balova, Seyrantepe bölgesinde imarlı arsa Didim’e bağlı, Akyeni köy içinde imarlı arsalar yatırımcıların yeni gözdesi haline geldi. Arsalar senede 2 kat değer kazanmakta. Didim içinde imarlı alanların azlığı stratejik konumundan dolayı bu mevkilerdeki imarlı arsa alanları değerini her sene katlamakta. Film sektörü içinde doğal plato haline gelen Bafa beldesi; Entel köy Efe Köye Karşı adlı filme de ev sahipliği yapmıştır.


  Yaklaşık iki sene önce Didim belediyesinin Büyükşehir belediyesine geçmesi ile artık büyük bütçeli acil projelerinde önü açılmış oldu.

  Didim Devlet Hastahanesi Ek Bina Projesi Aralık 2018 bitiyor.

  Didim Emlak sektörünün nabzını tutan sitemiz; www.altinkumsahilemlak.com sitesinde bu projeye de yer verdik


  Alt alt yapı ve arıtma tesisleri inşası Akbük ve çevresi alt yapı yenilenmeleri, Didim merkezde alt yapı ve işlemleri,

  Çeşitli ertelenen acil sorunlar yapılıp şehir daha modern ve yeni bir alt yapı sahip bir kent haline dönüştürülüyor.


  Didim yakın gelecekte büyük atılım ve ilerleme içinde olacaktır.

  Akbük doğa güzellikleri ve taş evleri ile Didim’e farklı bir değer katmakta son yıllarda sit alanlarının ve koruma alanları sayesinde bu güzelliği koruya bilen, Akbük koyu gelen emlak taleplerine bu çerçevede cevap vermektedir. Yeni yapılan su deposu alt yapılarla ve yeni yapılacak olan İstanbul- İzmir bağlantı yolu ile ada hızla değer kazanmakta.
   

  Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş