Bulvar Loft

Konu, 'Ankara Projeleri' kısmında Uzman tarafından paylaşıldı.

 1. Uzman

  Uzman Üye

  Akfen Holding'in Ankara'da 2. projesi. İlki İncek Loft Projesiydi. Bulvar Loft 37 dönümlük İller Bankası arazisi (ihaleyle aldılar) üzerine yapıyorlar. 822 konuttan oluşuyor proje. 2018 de teslim. Fiyatlar 300.000 TL den başlıyor. İnşaat alanı 175 bin m2, proje alanı ise 37 bin m2.

  min. 66 m2 - max. 350 m2 üniteler.
  min. 300.000.-TL - max. 1.408.000 TL

  m2 birim fiyatı 4.500.-TL civarında. Ön talepte 150 milyon TL lik satış yaptıklarını söylüyorlar. Bu ortamda enteresan.
   
 2. cmspaceman

  cmspaceman Üye

  2015 yılında İller Bankası'nın Ankara Gölbaşı'ndaki 38 dönümlük arsa ihalesine en iyi teklifi veren Akfen İnşaat, yeni proje için düğmeye bastı. "Bulvar Loft" adı verilen yeni projenin inşaatı 2016 yılının Haziran ayında başladı. Bir süredir ön talep aşamasında olan Bulvar Loft'un basın lansmanı 22 Eylül'de yapıldı. Sosyal alanlar bakımından oldukça zengin olan Bulvar Loft'ta her ihtiyaca cevap verecek nitelikte daire tipleri bulunuyor.

  Ankara'nın batı bölgesinde konut dokusunun yoğun olduğu Çayyolu yerleşiminin İncek Bulvarı'na bağlandığı eksende inşa edilen Bulvar Loft, karma kullanımıyla yeni bir merkez olmayı hedefliyor. Üniversiteler, TED ve diğer okullara yakın bir konumda yer alan proje, Ankaralılar için yeni bir buluşma noktası olacak. Kafeler, mağazalar, gıda marketi, pastane, eczane, terzi, kuru temizleme ve kuaför gibi birimlerin yer aldığı bölüm loft avluya açılıyor. Bir geçiş mekânı olan bu alanda buz pateni pisti ve geniş çim alanlar yer alıyor.

  Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü Barış Barçak, “Ülke olarak yaşadığımız bu hassas dönemde ekonomimizin itici gücü olan gayrimenkul sektörü büyük bir sorumluluk üstleniyor. Sektörümüz, sağladığı istihdam gücü, büyüme rakamları ve ekonomiye getirdiği dinamizm ile ayrı bir değere sahip. Biz de Akfen markası ile hayata geçirdiğimiz projelerimiz sayesinde sektöre önemli bir güç sağlıyoruz. Eylül ayında lansmanını gerçekleştirdiğimiz projemiz Bulvar Loft, lokasyonu, ulaşım avantajı, kentin yaşam alanlarına yakınlığı, mimarisi ve sosyal donatı alanları ile yatırımcılardan oldukça hızlı ve olumlu dönüşler aldı. Yaklaşık 3 ay gibi kısa bir sürede satışlarımızın yüzde 35’ini tamamlayarak sektörümüz adına da oldukça başarılı bir performans sergiliyoruz.” dedi.

  En düşük-en yüksek konut fiyatı: 325 bin TL-1 milyon 485 bin TL

  Ödeme Seçenekleri
  Bulvar Loft'ta sunulan Flexi Loft Ödeme Planı'na göre; yüzde 20 peşinat, yüzde 20'lik konut bedeli 24 ay boyunca taksitlendiliyor. Yüzde 25'lik konut bedeli 6. ay, 12. ay ve 18. aylarda ara ödeme yapılıyor. Yüzde 35'lik konut bedeli 24. ayda blok ödeme olarak ödeniyor.

  Banka kredili ödeme planına göre; yüzde 15 oranında peşinat ödemesi yapılıyor. Yüzde 20'lik konut bedeli 6. ayda, 12. ayda ve 18. ayda 3 taksit şeklinde ödeniyor. Kalan yüzde 65'lik konut bedeli için banka kredisi kullanılabiliyor.

  Proje Hakkında
  Akfen İnşaat ve İller Bankası imzası taşıyan Bulvar Loft projesi 37 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 6 bloktan oluşan projede toplam 822 konut yer alıyor. Bulvar Loft'ta dairelerin alanları 66,31 metrekare ile 350,44 metrekare arasında değişiyor. Projede 16 farklı daire tipi bulunuyor. 37 bin metrekarelik arsa alanına sahip olan Bulvar Loft projesinin 175 bin metrekaresi inşaat alanına ayrıldı.
   
 3. cmspaceman

  cmspaceman Üye

 4. cmspaceman

  cmspaceman Üye

 5. cmspaceman

  cmspaceman Üye

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş