2018 yılı itibariyle Türkiye'deki Avm'lerin Durumu

Konu, 'Gayrimenkul Sohbetleri' kısmında BERKTUĞE tarafından paylaşıldı.

1. BERKTUĞE

BERKTUĞE Yeni Üye

imç ya da perpa avm sayılıyorsa bunların içleracısı durumu türkiye’deki avm ler hakkında bize fikir verecektir

2. serenaras

serenaras Daimi Üye

Pendik Pendorya avm büyük bir iştahla açıldı ama gel gör ki şu anda dükkanların yarısı boş. Baktığın zaman AVM den ziyade küçük çaplı mobilyacılardan oluşanu çarşı gibi. Yeme içme alanları aynı şekilde insanlar çok tercih etmiyor özetle bu avm bitmiş okeye dönüyor

3. IşılR

IşılR Daimi Üye

O kadar uzaga gitmeye gerek yok akmerkez avmye bakın türkiye’deki avmlerin durumunun özeti gibidir

4. taylak

taylak Yeni Üye

Bahçelievler MetroPort avm gerekli gereksiz her türlü reklam yayını yapıyorlar ilgi yok demekki reklama abanyolar bu kadar

5. LEMANE

LEMANE Yeni Üye

Beylicium avm ölmüş gömmemişler

6. YIKILMAZG

YIKILMAZG Yeni Üye

Bursa Asmerkez avm yi yazacaktım. Ama köfteci yusuf avmye cankurtaran olarak geldi yetişti batmaktan kurtardı

7. MALPG

MALPG Yeni Üye

Köfteci yusuf artık batmakta olan avmyelerin can simidi. bir avm batıyorsa yetiş ya yusuf diyorlar yusuf avm ye can veriyor

8. gülşenkaraman

gülşenkaraman Yeni Üye

Ankara’da Vera avm, Ankara Carrefour batıkent Ankara milenyum batmıştır, Dolayısıyla Ankara’da avm yatırımı doğru bir yatırım sayılmayabilir

9. MTEVFİKC

MTEVFİKC Yeni Üye

Akçay olive City, Eğer avm sayılıyorsa batmıştır

10. Silivri’de bir alışveriş merkezi var Maksi miydi neydi? Girişinde Migros var bir tek Migros çalışıyor, Diğerleri olsada olur olmasa da

11. ÇAĞATAYD

ÇAĞATAYD Yeni Üye

Ankara demişken next leveli unutmayın

12. EVRENE

EVRENE Yeni Üye

Sakarya’da ilk açılan avm ada center Maalesef batmıştır

13. fethitimoçin

fethitimoçin Yeni Üye

Ankara Ankara yazmışlar ama karumu atlamışlar. Karum tam anlamıyla battı denemez ama can çekişen avm lerden biridir

14. mimaradam

mimaradam Yeni Üye

Fiyat performans olarak bakarsanız esenyurt haramidere civarında torium avm bence gerçekten çok kötü bir yatırımdır

15. MeralS

MeralS Daimi Üye

Ankaralılar hücum etmiş başlığa, Bir İzmirli olarak mavişehir ege park batmıştır ruhuna el fatiha

16. gümüş44

gümüş44 Yeni Üye

Bizim millette bu avm çılgınlığı varken avmlerin batması pek mantıklı görünmüyor. Mutlaka yanlış yapılan bir şey var, Avm ler fonksiyonlarını değiştirip yollarına devam edebilirler doğru yatırımcıları bulurlarsa

17. İlyasK

İlyasK Yeni Üye

Bodrum yalıkavak marina Avm, Bu kafayla devam ederlerse batmaya mahkûmlar

18. safiyet

safiyet Yeni Üye

Oğlum nasıl yazmadınız lan galleria, batmadı ama ciddi şekil değiştirdi

19. subutay

subutay Yeni Üye

İzmit en city’de büyük umutlarla açılan ancak patlayan avm lerden biridir,Patlayan burada kötü tabirle kullanıldı tabii ki

20. ŞebnemD

ŞebnemD Yeni Üye

Astoria avm can çekişiyor kurtulması da pek mümkün değil gibi

21. O.EMREÜ

O.EMREÜ Yeni Üye

İstanbulluların çok ilgisini Çekmez ama forum Erzurum avm, Gittigidiyor battı batıyor

22. ivar

ivar Yeni Üye

Kapalı çarşı ölmüş arkasından Ağlayanı yok ya da tam tersi Ağlayanı çok

23. FUNDAU

FUNDAU Yeni Üye

Afyon zeyland avm bitik

24. BANU-MEHMETO

BANU-MEHMETO Yeni Üye

25. denk

denk Daimi Üye

Ankara’yla devam ediyoruz ankara armada avm batmış bitmiş yitik

26. EMRER

EMRER Yeni Üye

Antalya shemall, batık, avm sayılırsa tabi

27. KEITHL

KEITHL Aktif Üye

Ordu Migros avm bitik durumdadır

28. Vildan-OsmanG

Vildan-OsmanG Yeni Üye

Avantaj outlet Çorlu büyük bir gazla açıldı ve herhalde türkiye’nin ilk outlet avmlerinden biridir, Şimdi saçma sapan mağazalarla dolu çalıştığı da söylenemez

29. bekirhalaçoğlu

bekirhalaçoğlu Yeni Üye

Bildiğim kadarıylaMecidiyeköy’deki Trump avm istenilen performansı gösteremiyor, Bu nedenle dükkan karması değişmiş durumda

30. tanhatun

tanhatun Daimi Üye

Demirören abm istiklal’de bulunan, Sanıyorum İstiklal’de dolaşan herkes tuvalet ihtiyacını burada gideriyor onun haricinde bir alışveriş yapıldığını görmedim ya da ben bilmiyorum

31. vahidegüler

vahidegüler Yeni Üye

Hayret kimse profilo avm yazmamış. neredeyse tüm çocukluğumuz oralarda geçti

32. SebahattinY

SebahattinY Daimi Üye

neomarin Avmye var ama ne durumda bilmiyorum

33. ATACANÜ

ATACANÜ Daimi Üye

Akyaka avm var ve ben içinde ak olan her şeye karşı önyargılıyım, Bu Avm batacak bana sorarsanız

34. tezerol

tezerol Yeni Üye

Köfteci yusuf tabii ki girer çünkü adamlardan kira istemiyorlar cirodan payla kiraya veriyorlar köfteci yusuf sadece dükkanı yatırım maliyeti ile gidiyor bu sayede yatırım maliyeti çok düşük oluyor

35. parsbay

parsbay Daimi Üye

Sakarya’daki ada center önce yılsonu göremez

36. NEZİBEİ

NEZİBEİ Yeni Üye

Eskişehir’de öğrencileri sürekli kazıklayan bir esnaf sarayı vardı, Avm sayılır mı bilmiyorum ama batarsa üzülmem

37. ILKERA

ILKERA Yeni Üye

Antalya’dan devam laura avm, laura ne lan düzgün bir isim bulamadınız mı

38. MEFTUNO

MEFTUNO Yeni Üye

Ege Perla Yanlış projelendirilen bir Avm dir, soğuktan Giremezsin Avm ye, o derece

39. lefif

lefif Daimi Üye

Bence ülkenin Avm politikası yanlış, Bir ara kayıtdışı ekonomi sürekli olarak turizm sektörüne aktarıldı, Gerekli gereksiz bir sürü otel ve tatil köyü yapıldı, Şimdi aynısı Avm olarak yapılıyor, Sanki birileri bu sayede kara para aklıyor. bu kadar avm ye ihtiyaç var mı, ya da bu yapılanlar planlanmış mı soran yok, Böyle olunca batması kaçınılmaz oluyor

40. YUSUFO

YUSUFO Daimi Üye

İzmir balçova’daki palmiye alışveriş merkezi ciddi anlamda sıkıntılı bir yer

41. günan

günan Yeni Üye

Safir ve ak merkez bence bu konuda ilk üçe girer batık Avm konusunda

42. türünk

türünk Yeni Üye

Anadoludan örnekler verebiliyor muyuz, Nevşehir Forum avm bence yatırım fonu mutlu etmiyor

43. ercanyılmaz

ercanyılmaz Yeni Üye

Ataköy’de atrium vardı Eğer hala duruyorsa, İlk açıldığı dönemdeki tadı olmadığını biliyorum, Bence bu avm de uzun süre dayanamayacak

44. korkan

korkan Yeni Üye

Metro City avm var levent tarafında bu AVMnin de durumu oldukça vahim özellikle yan tarafına açılan Özdilek oldukça olumsuz etkilemiş gibi görünüyor

45. SEMRAİ

SEMRAİ Daimi Üye

Avrupa yakası bu anlamda biraz daha şanslı anadolu yakasında ki Avm ler Ciddi anlamda sıkıntı yaşıyor

46. görk

görk Yeni Üye

Park Adana avm iş yapmıyor diye biliyorum

47. TANSUT

TANSUT Yeni Üye

Diyarbekir lokasyonunda mega center var çok severim ama beklenen ilgiyi görmüyor maalesef

48. uygu

uygu Yeni Üye

Florya’da Flyinn maalesef eski havasından çok uzak

49. bilgehatun

bilgehatun Daimi Üye

Tüm yazılanları okudum ama ataşehir water garden avmye göremedim sizi kınıyorum

50. VerdaK

VerdaK Yeni Üye

İzmir konak pier avm ve Ege park mavişehir Çalışmıyor ilgi görmüyor. Ayrıca point bornova Mimari olarak avmye olmaya uygun değil bu nedenle uzun süre dayanamaz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş